Silvestr ve znamení výstupu na Jelení horu

Poslední rok v roce patřil letos již pátému ročníku Silvestrovského výstupu na Jelení horu. Akci pořádají dobrovolní hasiči Hodice a materiálně podporuje obec Hodice. Do pořádání této akce, která výrazně ovlivní průběh posledního dne v roce nejen všem pořadatelům, ale i některým návštěvníkům, nás ženou především vaše kladné odezvy na tuto akci. Jednou z nich, která nás opravdu „nakopla“ je dopis od Aleny a Pavla Soukupových. Bez svolení autorů si dovolím pár řádek ocitovat.

Zúčastnili jsme se letošního Silvestrovského výstupu na Jelení horu. U hasičárny, i když víme kudy, studujeme mapu a vybíráme si trasu pro bačkory, co nemá 10 km nás moc nebaví a cestou zpět se ještě chceme zastavit na Čertovce.
Vyrážíme, trasa se brzy, díky nepříjemnému, mrazivému větru, mění v trasu pro větry ošlehané polárníky. V závětří nádherný slunečný i když mrazivý den – je vidět, že den pro akci umíte vybrat.
Nezabloudili jsme a přicházíme na místo. Vítá nás Finská svíce a na kopci vše funguje, víno, pivo, klobása … připravená „opékadla“, udržovaný oheň …
Pak ale ochutnáváme polévku a je tu šok. Pohlreicha na Vás, ano Pohlreicha na Vás. Ne Pohlreicha ne, ten by dal maximálně tři hvězdy, my dáváme nejméně pět.
A teď vážně.
Prosíme, vyřiďte organizátorům a všem , kteří se na této akci jakkoli podíleli velké poděkování. Zvlášť, prosíme, vyřiďte poděkování za skvělou čočkovku.

Ochutnali jsme polévku, koupili placku s jelenem a věříme, že tento základ sbírky budeme vlastně již letos a v příštích letech dále rozšiřovat.

Vše dobré v novém roce a ještě jednou velké díky.

Alena a Pavel Soukupovi
Kostelec

Ve fotogalerii ještě připojuji PF-ku, kterou na téma Silvestrovský výstup na Jelení horu připravili.

Děkujeme za podporu všem, kterým se Silvestrovský výstup na Jelení horu líbí a tento váš postoj dáváte najevo tím, že se této akce pravidelně účastníte. Letos vás bylo více než 300. (tn)

Příspěvek byl publikován v rubrice 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.