Silvestr na Jelení hoře už ke konci roku neodmyslitelně patří!

Snad už tomu nemůže být ani jinak. Poslední den v roce patřil v pořadí již čtvrtému ročníku akce pod názvem Silvestrovský výstup na Jelení horu. Letošní zima nám sice trochu zkomplikovala dopravu na samotný vrchol Jelení hory, ale za pomoci traktoristického umu bratra Miroslava Tesaře a hesla „Mirek zná, Mirek umí“ se veškerý materiál na vrchol hory nakonec dostat podařilo. Letošní ročník byl ale kromě tradiční čočkové polévky od kuchařek z mateřské školky a čaje zdarma i ve znamení hned dvou novinek.  První novinkou byla dřevěná medaile se siluetou jelena, kterou si mohl každý účastník za symbolických 20 Kč na památku zakoupit. Druhou novinkou bylo velice sofistikované, samočinné sčítací zařízení, které bylo zkonstruováno proto, aby nám pomohlo stanovit přesný počet návštěvníků, kteří na Jelení horu během konání akce vystoupali. Bylo by ale také škoda zde nezmínit jednu událost, která co do významu atakuje minimálně hranice katastru obce Hodice a to, že na Jelení hoře se poprvé široké veřejnosti představil nový traktor – Zetor, který do svých služeb obec Hodice koncem tohoto roku zakoupila. Opravdu fešák, že!

Děkujeme tedy všem, kteří se na Jelení horu přišli rozloučit se starým rokem. A nebylo vás málo! Po vyhodnocení dat ze sčítacího zařízení nám vyšlo, že tento rok se vás na Jelení hoře otočilo více než 350, což je pro nás, jako pro pořadatele, veliká pocta a impulsem do pořádání dalšího ročníku. (tn)

Příspěvek byl publikován v rubrice 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *