Historie vedení sboru

1. srpna 1890 – František Růžička – starosta
– Vojtěch Kodys – velitel
    srpen 1903 – Vojtěch Kodys – starosta
– Antonín Kubek – velitel
3. srpna 1913 – Jan Novotný – starosta, František Hink – místostarosta
– Josef Kodys – velitel
15. srpna 1919 – František Hink – starosta, Antonín Kubek – místostarosta
– Jan Kodys – velitel
31. prosince 1921 – Jan Novotný – starosta, Josef Kodys – místostarosta
– Jan Kodys – náčelník
19. dubna 1923 – Jan Novotný – starosta, Josef Kodys – místostarosta
– Jan Kodys – velitel
6. ledna 1924 – Jan Novotný – starosta, Václav Fexa – místostarosta
10. ledna 1926 – Jan Novotný – starosta, Václav Fexa – místostarosta
– Jan Kodys – velitel
13. června 1927 – Jan Novotný – starosta, František Kodys – místostarosta
– Josef Kodys velitel
2. února 1930 – Jan Novotný – starosta, Bohdan Kubík – místostarosta
– Bohumil Kodys- velitel
15. ledna 1933 – Jan Novotný – starosta, Bohdan Kubík – místostarosta
– Bohumil Kodys – náčelník
12. ledna 1936 – Bohdan Kubík – starosta, Alois Vejvoda – místostarosta
– Bohumil Kodys – náčelník
22. ledna 1939 – Bohdan Kubík – starosta, Alois Vejvoda – místostarosta
– Bohumil Kodys – náčelník
8. července 1945 – Bohdan Kubík – starosta, Alois Vejvoda – místostarosta
– Bohumil Kodys – velitel
25. ledna 1948 – Martin Šenkapoul – starosta, Alois Vejvoda – zástupce
– Bohumil Kodys – velitel
18. března 1951 – Bohumil Kodys – předseda, Jan Rod – zástupce
– Antonín Novák – náhradník
13. dubna 1952 – Bohumil Kodys – předseda, Antonín Novák – zástupce
– Jan Rod – velitel
21. února 1953 – Bohumil Kodys – předseda, Bohumil Sosna – místopředseda
– Jan Rod – velitel
29. ledna 1956 – Bohumil Kodys – předseda, Tomáš Koudelka – místopředseda
– František Pátek – velitel
15. prosince 1958 – František Pátek – předseda
– Jan Rod – velitel
19. prosince 1960 – František Pátek – předseda
– Jan Rod – velitel
17. listopadu 1964 – František Pátek – předseda
– Bohumil Kodys – velitel
29. listopadu 1967 – František Pátek – předseda
– František Kettner – velitel
23. listopadu 1973 – František Pátek – předseda
– Josef Zedník – velitel
31. října 1975 – František Pátek – předseda
– Bohuslav Kodys – velitel
25 .října 1980 – František Pátek – předseda
– Jaroslav Kodys – velitel
13. listopadu 1981 – Jan Doležal – předseda
– Jaroslav Kodys – velitel
13. prosince 1983 – Ladislav Pařil – předseda
– Jaroslav Kodys – velitel
15. prosince 1992 – Ladislav Pařil -starosta
– Jiří Holoubek – velitel
11. prosince 1999 – Jaroslav Smrčka – starosta
– Jiří Holoubek – velitel
1. ledna 2005 – Jaroslav Smrčka – starosta
– František Kodys – velitel
1. ledna 2010 – Jiří Křípal – starosta
– František Kodys – velitel