Na výroční schůzi dorazila i stará garda hasičů

V sobotu 6. prosince se konala výroční schůze hodických hasičů. Na ní dorazili hasiči v hojném počtu, velice nás těší, že mezi nás opět zavítali zástupci zasloužilých hasičů. Na schůzi přišel nejstarší člen sboru, František Gregor (na snímku uprostřed), který letos na jaře oslavil kulaté 90. narozeniny. Druhým nejstarším hasičem mezi námi byl 81letý Jaroslav Kodys. Vůbec poprvé jsme mezi sebe přizvali ženy. V historii sboru jde o první ženy, které se daly dohromady letos na jaře. Na výroční schůzi jsme byli seznámeni s tím, jak dopadl letošní rok z hlediska úspěšnosti pořádaných akcí a pobavili jsme se také o výhledu do budoucnosti. Do konce letošního roku nás čeká už jenom Silvestrovský výstup k Jelenovi, který se uskuteční ve středu 31. prosince. Na vrcholu lidé budou moci ochutnat čočkovou polévku, opečou si buřty na ohni a zahřejou se nějakým teplým nápojem. Návštěvníci akce si budou moci letos poprvé místo razítka odnést pamětní odznak. (jk)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *