Hodické hasičky si dojely pro druhé vítězství v sezoně

Čenkov, Hodice – Letošní sezona byla pro hodické hasiče přelomová. Poprvé za celou historii se dalo dohromady dámské družstvo. Po prvenství na okrskové soutěži v Panenské Rozsíčce vyjely hasičky  13. září 2014 ještě na pohárovou soutěž do Čenkova . Byla to první zkušenost se sportovním stylem útoku, který holky několik týdnů předtím pod dohledem trenéra Míry Novotného poctivě trénovaly.

Bohužel, zřejmě kvůli špatnému počasí, byly holky z Hodic na soutěži jediným ženským družstvem, a proto se nemohly přímo měřit s ostatními týmy. A i když se první útok ještě úplně nepovedl, druhý útok dopadl o poznání lépe. S časem 0,30,12 byly holky spokojené. Pohár za první místo je neminul. Kde mají rezervy ví, tak na nich mohou v sezoně 2015 zapracovat.

Mužská soutěž byla o poznání nabitější. V kategorii hasičů do 35 let vyhráli muži z Batelova, v kategorii 35+ si prvenství z Čenkova odvezli rovněž Batelovští.

A co na to hasiči z Hodic? Vyjedou s holkama v příštím roce také na nějakou pohárovou soutěž? (jk)

Příspěvek byl publikován v rubrice 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *