Hasičský bál

Přibližně 190 hostů se přišlo bavit na jubilejní 30 hasičský bál. Neodmyslitelnou součástí hasičského bálu je již dlouhá léta sladká tombola, kde necelých 60 sladkých cen bylo dílem šikovných rukou hodických žen. Očekávané vystoupení Motorajd opět nezklamalo. Vysoko vykasané sukně ke kankánu patří a nikoho na sále nenechali klidným. Holky zkrátka předvedli, že roztleskat sál jim problém nedělá. Navíc, jako bonus měli na hasičský bál nachystané překvapení. Jejich požární útok byl tak tvrdý a zároveň něžný, že všechny přítomné nenechal na pochybách o tom, že Motorajdy to umí nejen s motorkami, ale i s hadicemi a proudnicemi. Hlavní občerstvení, které se podávalo v útulném prostředí hasičské klubovny, mělo jen snad jednu chybu. Porce byly moc velké! Slibujeme, že tento nedostatek se určitě napravit nepokusíme.

Hodičtí hasiči děkují za účast všem, co se přišli na náš bál pobavit a ty co tam nebyly snad na hasičský bál v roce 2015 naláká malá ochutnávka ve fotogalerii.