Sobota 30. ledna 2016 byla v Hodicích ve znamení hasičskému bálu

Hasičský bál tradičně lákal na cukrovou tombolu a dobrou zábavu. Návštěvníci bálu mohli doufat, že pokud si koupí lístek do této tomboly, budou si moci domu odnést například dort ve tvaru zahrádky, bonboniéry nebo s logem dobrovolných hasičů. V nabídce ale byly například i Mozartovy koule, perníkové hodiny, rolády, šátečky, řezy a další dobroty. Celkem (nejen) hodické ženy napekly asi 40 sladkých odměn. Během bálu vystoupily hodické Motorajdy, které oprášily starší číslo s názvem flamenco a jako bonus si připravily také hasičský útok, kdy se snažily zachránit hasičskou zbrojnici od plamenů, Když se jim to povedlo, oslavily to tanečkem na už notoricky známou písničku zpívajícího hasiče Dana Moravského s názvem Hasička. Děkujeme všem, kteří si našli cestu na bál a dobře se na něm bavili. Za rok zase nashledanou. O termínu bálu v roce 2017 budeme včas informovat. (jk)

Příspěvek byl publikován v rubrice 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *