ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE s HASIČI a večerní COUNTRY zábavou

V sobotu 20. června patřila hodická náves od 15 hodin hasičům. Hodičtí hasiči uspořádali k příležitosti 125. výročí od založení Sboru dobrovolných hasičů (SDH) Hodice Hasičský den. Na své si přišly především děti, které si vyzkoušely nejrůznější disciplíny s hasičskou tématikou. Na deseti stanovištích plnily jednotlivé úkoly, za které dostávaly dílky. Na konci z nich potom složily obrázek hasiče s hodickým praporem. Odměnou jim byl pytlík s dobrotami. Bonusem potom tombola o zajímavé ceny.

Kolem nádrže si mohly vyzkoušet srážení kuželek hadicí, zachránily plyšáka z hořícího domu nebo hasily ohýnek v bludišti. Naučným stanovištěm byla poznávačka hasičských předmětů.

Akce se i přes několik dešťových přeháněk vydařila. Přišlo 55 dětí se svými rodiči. Rodiči si mohli dát pivo z jednoho sudu zdarma.

Od 18 hodin začala hrát k tanci a poslechu country kapela JCS Salavice. (jk)

Příspěvek byl publikován v rubrice 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.